Telefon

+48 601 660 717

Email

sklep@eurolazienki.pl

Aranżacja niewielkiej łazienki zawsze była uważana za spore wyzwanie. Na niewielkiej przestrzeni należało przecież rozmieścić zarówno meble, jak i elementy armatury troszcząc się jednocześnie o to, aby użytkownicy nie potykali się o nie.

Inspiracje

Do pewnego momentu można było nawet usłyszeć, że funkcjonalność tego pomieszczenia jest na tyle ważna, że można zdecydować się nawet na gorsze wrażenie estetyczne, aby tylko ją osiągnąć. Na szczęście, dziś wiemy już, że nie musimy godzić się na to, aby niewielka łazienka zniechęcała do siebie brakiem atrakcyjności. Stworzenie z niej pomieszczenia, w którym chce się przebywać, jest możliwe między innymi dzięki wyborowi właściwych płytek podłogowych.

O ile płytki ścienne w niewielkim pomieszczeniu przeważnie są stonowane, o tyle podłogowe płytki do łazienki nie muszą już spełniać tego założenia. Co więcej, z pomocą różnokolorowych płytek można układać zróżnicowane wzory skupiające na sobie wzrok i wprowadzają do przestrzeni kąpielowej przyjemne orzeźwienie. Stworzenie podłogowej mozaiki nie jest przy tym wcale trudne.

Rekomendowane artykuły