Telefon

+48 601 660 717

Email

sklep@eurolazienki.pl

Gdy łazienka nie imponuje swoim rozmiarem, jej aranżacja może się okazać problematyczna. Wystarczy jednak, że zastosujemy kilka prostych trików, a możemy liczyć, że szansa na uporanie się z tym zadaniem znacząco wzrośnie.

Aranżacje łazienek – zrób to z głową!

W pierwszej kolejności warto zastanowić się nad tym, w jakiej tonacji ma być utrzymane to pomieszczenie. Choć projektanci wnętrz nie nakładają na nas dużych ograniczeń w tym zakresie, z pewnością z łatwością dostrzeżemy to, że to jasne i pastelowe aranżacje łazienek są tymi, które dominują w przypadku niewielkich wnętrz.

Jakie kolory pasują do małej łazienki?

Oczywiście, jeśli nie przepadamy za kolorami, które kojarzą się nam ze szpitalną sterylnością, możemy poszukać nieco innych rozwiązań. Tu warto wspomnieć o jasnych szarościach – znacznie mniej konwencjonalnych, a jednocześnie równie dobrze spełniających stawiane przed nimi oczekiwania. Aranżując niewielką łazienkę należy podchodzić z ostrożnością do ciemnych tonacji zwłaszcza, jeśli nie mamy pomysłu na to, jak je przełamać. Te mogą przyczynić się do sprawienia wrażenia pewnego przygnębienia we wnętrzu.

Rekomendowane artykuły