W kuchniach co rusz pojawiają się nowe trendy, dzięki którym czasami jesteśmy w stanie zrobić znacznie więcej na niewielkiej przestrzeni, a do tego wygląda to wszystko ładniej. Czasami te trendy nie są zbyt mądre i okazuje się, że strzeliliśmy sobie w stopę. Obecnie bardzo modne jest, by wszystkie możliwe meble kuchenne i inne elementy wyposażenia kuchni były zabudowane, jeśli to tylko możliwe. Czy warto iść w tym kierunku?

Zabudowa to dobre rozwiązanie

Zdecydowanie tak, zwłaszcza jeśli meble kuchenne zostały zrobione na wymiar i przygotowano je do schowania w nich odpowiednich rzeczy, które chcemy mieć w kuchni. Zabudowywanie jest bowiem nie tylko elementem estetycznym, ale bardzo praktycznym. Zabudowywane rzeczy po prostu znikają w naszych meblach i stają się integralną częścią kuchni. Z miejsca znikają z naszego pola widzenia i pozostają dostępne tylko jako panele przednie, co jest w pełni wystarczające. Co ciekawe, lista sprzętów przygotowanych do zabudowy cały czas się wydłuża i obejmuje już nawet tostery.

Zainspirujemy Cię

Nie wiesz jak urządzić swoją kuchnię? Szukasz wyjątkowych inspiracji oraz dobrej jakości mebli i płytek? Sprawdź ofertę Galerii Wnętrz Mera – meble do kuchni Bielsko Biała.