Każdy z nas z pewnością dziesiątki razy miał okazję usłyszeć, że łazienka jest pomieszczeniem wyjątkowym. Nie możemy jej unikać.

To właśnie pobyt w niej przesądza przecież o tym, jak się prezentujemy, jak postrzegają nas osoby, w otoczeniu których się znajdujemy, a co za tym idzie – jak się czujemy. Na co powinniśmy zatem zwracać uwagę przygotowując projekt łazienki?

Specjaliści podkreślają, że to nie wysoki standard łazienki decyduje o tym, czy jest ona miejscem, w którym chce się przebywać, czy też nie. Oczywiście, nikt nie lubi, gdy spłuczka ciągle się psuje, a z kranu nieustannie kapie woda. Nie oznacza to jednak, że tylko najwyższej klasy armatura i inne elementy wyposażenia są nam w stanie zapewnić satysfakcję. Często niedocenianym czynnikiem, na który warto zwracać uwagę, jest ten, który wiąże się z wolną przestrzenią, jaką dysponujemy. Łazienka nie może być miejscem, w którym nie jesteśmy w stanie swobodnie się obrócić. Jeśli tak się dzieje, nawet wykonanie w niej podstawowych czynności staje się problematyczne.

Projektowanie jest naszą pasją

Salon Mera oferuje usługi z zakresu projektowania wnętrz. W naszym biurze pracuje zespół wykwalifikowanych i doświadczonych architektów, którzy stworzą projekt wnętrza spełniający Państwa wszystkie potrzeby oraz oczekiwania.