Wybór łóżka do sypialni wbrew pozorom nie jest łatwy. Przed zakupami musimy zdecydować nie tylko jaką szerokość powinno mieć łóżko, ale także podjąć decyzję o tym czy szukamy łóżka drewnianego czy tapicerowanego. Łóżka tapicerowane są obecnie wybierane bardzo często, uważane są bowiem (zresztą słusznie) za łóżka wyjątkowo eleganckie.

Popularność łóżek tapicerowanych sprawiła, że wykorzystywane są na ich obicia bardzo różnorodne tkaniny. Do wyboru są między innymi łóżka, na które został wykorzystany welur lub plusz. Różnie popularnym materiałem jest szenila. Bez względu na rodzaj użytego materiału tapicerskie, łóżko będzie bardzo eleganckim dodatkiem w sypialni. Plusem łóżek tapicerowanych jest także to, że są one produkowane w bardzo różnych stylach. Dlatego też z łatwością można znaleźć takie, które najlepiej będzie prezentowało się w nowoczesnej sypialni czy też w sypialni urządzonej w stylu glamour.

Łóżka tapicerowane są mało przyjazne dla osób z alergią. Jest to w zasadzie ich jedyna wada.

Oferta Galerii Wnętrz Mera

Salon Mera oferuje różnego rodzaju łóżka sypialniane – tapicerowane, kontynentalne oraz drewniane. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty spełniały oczekiwania klientów pod względem komfortu oraz trwałości.